- Εμβαδόν120,0 τ.μ
- Δωμάτια3
- Μπάνια 3
Περιγραφή
Ν. Χαλκιδικής Κασσάνδρα προς ενοικίαση , Εμβαδόν 120.0 τ.μ., Ισόγειο, Μεζονέτα, Προσόψεως, Φωτεινό, κατασκευασμένο το 2002, σε 3 επίπεδα, αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 1 σαλόνι με κουζίνα, 1 WC, 3 τουαλέτες, 1 πάρκινγκ. Το σύστημα θέρμανσης είναι αυτόνομο - Πετρέλαιο , κλιματιστικό και τζάκι. Διαθέτει επίσης αποθηκευτικός χώρος, πόρτα ασφαλείας, μπαλκόνια, εσωτερική σκάλα, χωρίς κοινόχρηστα, BBQ, Τέντα, Σίτες, Γκαζόν, Αυτόματο / Πότισμα, δέντρα. Τιμή για μήνα Ιούνιο 2500,μηνα Ιούλιο 3200,Αύγουστο 3500 και Σεπτέμβριο 2500 ,Η τιμή διαφοροποιειτε οτα είναι για όλη τη σεζόν. Κωδικός Ακινήτου 1019-1198 Hellas Property Management Μητροπολίτου Γρηγορίου Κυδωνιών 6, Θεσσαλονίκη,
ΠερισσότεραΧαρακτηριστικά
- Τιμή: € 3.200
- Τιμή / τ.μ: € 26,7
- Εμβαδόν: 120,0 τ.μ
- Τύπος: Μεζονέτα
- Πάτωμα: Ισόγειο
- Έτος κατασκευής: 2002
- Parking: 1