€ 1.200
€ 8,6 / μ2
85twd4-pd0r7s.jpeg
n7fx84-2s5lu5.jpeg
czefw1-n26lho.jpeg
234uzn-btxahb.jpeg
m4k9is-de5gvr.jpeg
q7z7nw-6nc6j1.jpeg
x4ai7l-lm93ym.jpeg
hradn9-9nszpk.jpeg
6x7und-v1njzf.jpeg
hm8a1f-33aa91.jpeg
5slcs3-6uc7bn.jpeg
u43urs-pqrduh.jpeg
gp6wzk-ydoso1.jpeg
vfw4mh-dbyesy.jpeg
owfkie-87jdav.jpeg
ty1353-taz3je.jpeg
l3hl6q-ywcp9x.jpeg
nic14p-q72zlx.jpeg
cz3xjq-zpkoz5.jpeg
svrd2r-crdz9s.jpeg
2yw0vr-x5wp2h.jpeg
ctfev6-gi4pmq.jpeg
fbk7e5-o1occo.jpeg
i8eoy2-alj3oc.jpeg
4e6za4-peza3s.jpeg
  • Εμβαδόν140,0 τ.μ
  • Δωμάτια3
  • Μπάνια 1

Περιγραφή

Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Θέρμη προς ενοικίαση ΚΑΤΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ , Εμβαδόν 140.0 τ.μ., 1ος όροφος, Εκπληκτική αυτόνομη Μεζονέτα, Εξοχικό, Νεοκλασικό, Παραδοσιακό, Πολυτελές, Ρετιρέ, Προσόψεως, Φωτεινό, Ευάερο, κατασκευασμένο το 2015, Νέα κατασκευή, σε 3 επίπεδα, αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 3 κύριο, 1 σαλόνι με κουζίνα, 2 WC, 1 τουαλέτα, 2 υπόγεια πάρκινγκ ! Στο ισόγειο 50μ βρίσκεται μια άνετη σαλοκουζινα με τζάκι ένα wc και 70μ ιδιωτικός κήπος. Στον 1ο όροφο 55μ υπάρχουν 3 πολύ άνετα δωμάτια με ντουλάπες και το μπάνιο τους . Στον υπόγειο χώρο διατίθενται 36μ με μεγάλο 4ο δωμάτιο ή playroom ένα wc και αποθηκευτικό χώρο . Πολύ σημαντικό οι δύο υπογειες θέσεις στάθμευσης αλλά και ο κοινόχρηστος κηπος και η μεγάλη πισίνα για στιγμές χαλάρωσης!!! Το σύστημα θέρμανσης είναι αυτόνομο - Φυσικό Αέριο , κλιματιστικό και τζάκι. Διαθέτει επίσης αποθηκευτικός χώρος, πόρτα ασφαλείας, σύστημα συναγερμού, Θυροτηλέφωνο, μπαλκόνια, εσωτερική σκάλα, BBQ, Αίθουσα παιχνιδιών, Τέντα, Σίτες, επιτρέπονται κατοικίδια, Γκαζόν, πισίνα, κήπος. Βρίσκεται κοντά σε Super market, Κεντρική Πλατεία, Κεντρικό δρόμο , Στάση αστικού, Σχολεία, Ταξί, Φαρμακείο. χωριό στα 500 m, πόλη στα 500 m, θάλασσα στα 2000 m, αεροδρόμιο στα 2000 m. Τιμή (1.200€) Κωδικός Ακινήτου 1014-1139 Hellas Property Management Μητροπολίτου Γρηγορίου Κυδωνιών 6, Θεσσαλονίκη, Ιδανικό για οικογένεια ή ζευγάρι με απαιτήσεις! Το ακίνητο θα είναι διαθέσιμο 1 Αυγούστου. Πληροφορίες 6907177503 Αλιρης Σάκης

Περισσότερα

Χαρακτηριστικά

  • Τιμή: € 1.200
  • Τιμή / τ.μ: € 8,6
  • Εμβαδόν: 140,0 τ.μ
  • Τύπος: Μεζονέτα
  • Πάτωμα: 1ος
  • Έτος κατασκευής: 2015
  • Parking: 2